Przejdź do głównej zawartości

"Naszyjnik" Cheryl JarvisZapisałam się na podaj dalej. Pierwszy raz biorę udział w takiej zabawie. Uwielbiam czytać książki więc postanowiłam nie przepuścić takiej okazji. Przyjaźń i brylanty to chyba nie możliwe.

Powieść "reality"; prawdziwa historia trzynastu kobiet - o różnych charakterach, poglądach i sytuacji życiowej - które kupiły razem kosztowny, diamentowy naszyjnik. Nazwały go Jewelia i stworzyły wyjątkową grupę, której członkinie bardzo szybko się przekonały, że w ich eksperymencie chodzi o coś znacznie więcej niż tylko o dzielenie się sznurkiem błyskotek. Każda opowiada swoją historię, odnajdując na nowo radość i nadzieję, ucząc się przyjaźni i tolerancji. Bohaterki przekonują się też, ile mogą zdziałać, będąc razem. Optymistyczne. (Świat Książki)

Komentarze

  1. Nie znalazłam maila na blogu ani w Twoim profilu więc piszę tu: przygotowuję dla Ciebie breloczek w wymiance u CyberJulki i niestety spóźnię się z wysyłką. Bardzo przepraszam. Jest mi bardzo przykro. Jutro wyślę przesyłkę ale pewnie do 10.11 nie zdąży dojść...Przepraszam.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz